Filtrovat
Hanscraft UBIKE

UBIKE jsou značková skládací kola, která složíte za 7 vteřin!

Díky patentovanému zacvaknutí kol do sebe, lze každé Ubike složit a tlačit složené před sebou, například v hromadné dopravě. Není nutné kolo přenášet v ruce!

Chytré skládání, skvělá jízda!

Přes 30 let zkušeností v cykloprůmyslu v samotném centru světové profesionální výroby, UBIKE udržuje vysokou kvalitu a zkušenost, kterou promítá do inovace, vývoje a servisu pro konečné uživatele. HANSCRAFT od roku 2015 získal exklusivní zastoupení pro Českou republiku a Slovensko. Značka skládaček UBIKE je známá po celém světě i jako přímý výrobce a dodavatel super-kvalitních rámů pro světově proslulé značky. Nebylo lehké zastoupení získat a jsme na to proto velmi hrdí. Rádi přinášíme zákazníkům kvalitní produkty s nápadem.

Značka skládacích kol Ubike je společným Německo-Taiwanským projektem, vlastněným firmou TOP GUN, výrobcem velmi kvalitních předních vidlic, které majoritně používáme na našich HANSCRAFT elektrokolech. Všechny skládačky UBIKE jsou vyrobeny dle EN standardů při velmi precizní kontrole kvality i výrobních postupů. S podporou nejmodernějšího výrobního vybavení a talentu jaký máme, skládací kola Ubike mají velký prostor Vám dokázat, že jsou prostě nejlepší.

UBIKE skládačky mají unikátní patentovaný design, ale také patentovaný systém skládání. Nejen, že šetří lidské síly, ale je také nejbezpečnější. Když Ubike složíte, jednoduše do sebe kola zacvaknete a můžete Vaší skládačku tlačit před sebou - tznkolo nemusíte přenášet v ruce!

Ubike značka si vždy hleděla toho co zákazníci chtějí a snažila se všem požadavkům vyhovět. Stvořilo se prostě dokonalé skládací kolo malých rozměrů s vysokou manévrovatelností a skvělou složitelností. Nikdy jsme nepřestali přemýšlet nad výzvami pro nás samotné, jak kolo vyrobit lépe.

Největší výhody skládacích kol UBIKE jsou:
- snadná složitelnost kola
- spolehlivost a ultimátní kvalita
- snadná manévrovatelnost
- Evropský design
- tvořeno dle požadavků skutečných jezdců!

skladaci-kola-ubike.jpg

 
  • Výprodej
  • Náš TIP

Sleva 28 %

Skládací kolo Ubike MF 16"

8 690 Kč 11 990 Kč

  • Katalogové číslo: 215030
  • Výprodej
  • Náš TIP

Sleva 29 %

Skládací kolo Ubike UF20 - 22"

9 990 Kč 13 990 Kč

  • Katalogové číslo: 215040
  • Výprodej

Sleva 40 %

Skládací kolo Ubike SPT205

5 990 Kč 9 990 Kč

  • Katalogové číslo: 215050

Strana 1 z 1    Celkem 3 záznamů